Кошик
479 відгуків
Наша компания в InstagramПриглашаем!
Парфуми в Києві для Вас
+380 (50) 600-15-68
+380 (98) 511-19-11
+380 (63) 688-20-42

Чоловіча парфумерія від Escentric molecules

Парфумерія Escentric Molecules - абсолютно унікальне явище у світі сучасної парфумерії. В ній поєднується тяга до давніх парфумерним канонам (у вигляді малої кількості компонентів з явним переважанням однієї ключової ноти) і сучасний науковий підхід (ключова нота - обов'язково штучного походження, тобто альдегід). Завдяки такому підходу парфумер Шон Геза досяг приголомшливого успіху з випуском перших парфумів Escentric Molecules.
Escentric Molecules - це парфумерія унісекс, яка здебільшого завдяки чистому, не-букетного аромату підходить як чоловікам, так і жінкам. Крім того, парфуми унісекс Escentric Molecules володіють виразним ефектом феромона, який міститься саме в ключовий альдегідної ноті. Причому це поширюється як на чоловіків, так і жінок. Підсумок - унісекс - парфумерія Escentric Molecules не тільки однаково популярна серед обох статей, але і дійсно ефективна в якості предмета спокуси, духів, розпалюють бажання.
Шон Геза не прогадав з випуском парфумерії Escentric Molecules. Вона стала одним з основних етапів у зовсім новій парфумерії сучасності.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner