Кошик
480 відгуків
Наша компания в InstagramПриглашаем!
Парфуми в Києві для Вас
+380 (50) 600-15-68
+380 (98) 511-19-11
+380 (63) 688-20-42

Нішева парфумерія від Syed Junaid Alam

Історія бренду повертає нас до 1910 року, коли Сейд Джунэйд Алэм, справжній провидець і цілеспрямований підприємець був зачарований вічним романом між місцевими жителями і ідеалами благородства, краси і багатства. Пізніше, це захоплення стало його натхненням.

Спочатку залучений процвітаючою промисловістю перлів Бахрейну, засновник компанії, Сейд Джунэйд Алэм відкрив для себе скарби традиційних натуральних масел, ладану , масла деревини агарового дерева і творіння духів самого високого класу  з різних частин Азії.

Так, в 1910 році все це пишність стало його справою, поклали основу  компанії  «Syed Junaid Alam W. L. L.»

«Syed Junaid Alam» представляє багату колекцію популярних традиційних арабських ароматів і масел. Однак асортимент продукції не обмежений істинно традиційними позиціями.

 Слідуючи  мінливим смакам і бажанням численних відданих шанувальників продукції компанії, «Syed Junaid Alam» , регулярно презентує нові творіння, що відповідають настрою часу.

За ці роки, інноваційні рішення і глибокий творчий потенціал дозволили компанії досягти конкурентних переваг в динамічно розвивається парфумерної індустрії. Виробнича лінія «Junaids»  асоціюється  з незмінно високою якістю і бездоганною репутацією.

Сьогодні, «Syed Junaid Alam» - лідер ринку, який по праву пишається якістю своєї продукції, що відповідає найвищими міжнародними стандартами. Впевненість компанії в своїй стабільності та унікальності, дає їй можливість з  задоволенням і оптимізмом дивитися в майбутнє.

Також зверніть увагу на парфумерію від Shaik.

Ідеальний подарунок шанувальникам  дорогих парфумів!

Ексклюзивні жіночі і чоловічі аромати!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner