Кошик
484 відгуків
Наша компания в InstagramПриглашаем!
Парфуми в Києві для Вас
+380 (50) 600-15-68
+380 (98) 511-19-11
+380 (63) 688-20-42

Нішева парфумерія від Asgharali

Asgharali – затребуваний парфумерний бренд в арабської еліти. Як аромати, так і флакони - справжні витвори цієї компанії. Всі флакони виготовлені вручну з використанням дорогих металів та інкрустовані камінням.

 

Asgharali (АшгарАли) - парфумерна компанія, заснована в Бахрейні на початку двадцятого століття. З 1930 року одне з найважливіших місць у цьому розвитку займає відомий арабський метр парфумерії Asgharali, який передає мистецтво створення ароматів з покоління в покоління до сьогоднішніх днів. Славне минуле, засновника компанії Asgharali, привертала процвітаюча в той час в Бахрейні індустрія перлів, а потім він відкрив скарбницю традиційних ефірних масел і почав виробництво деяких ароматів і ефірних масел, ладану і здійснював відбір удового дерева, що поставляється з різних куточків Азії. 
Asgharali зберегла всі традиції використання натуральної парфумерії, масел і цілющих зіль, що існували протягом тисячоліть, так само як і звичай кадити фіміам і трави в релігійних обрядах – одне з найстаріших застосувань ароматичних матеріалів. Чарівні, чарівні аромати Asgharali, створені за старовинними арабським рецептами, містять високий відсоток природних дорогоцінних ефірних олій, за що цінуються любителями арабських духів дуже високо. Твором мистецтва є також флакон і футляр для духів - гідне обрамлення дорогоцінної рідини, виконані в кращих традиціях Сходу - рясно декоровані і виготовлені з дорогоцінних каменів і матеріалів, немов зійшли зі сторінок казки про Шехерезаде. 
Аромати Asgharali володіють характерними, яскраво вираженими, східними, теплими і насиченими нотами. Арабський світ довгий час був відомий завдяки східних ароматів, які полонять Ваші почуття і розум. Протягом багатьох століть легендарний караванний шлях, по якому перевозили арабські спеції, був відомий по всьому світу завдяки торгівлі чудовими маслами і екзотичними спеціями, які дуже цінувалися і користувалися величезним попитом по всьому світу. Історія стала свідком розвитку парфумерії, починаючи зі стародавніх часів, від процесу дистиляції ефірних масел і ароматичної води до бурхливого розвитку парфумерної промисловості в Арабській Затоці в 20 столітті. 

Також зверніть увагу на парфумерію від Syed Junaid Alam.

Високоякісна парфумерія для Вас і Ваших близьких!

Ідеальний подарунок шанувальникам  дорогих парфумів!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner