Нішева жіноча парфумована вода Asgharali Lulutal Bahrain 50ml
1 900 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- +380 (98) 511-19-11
- +380 (63) 688-20-42Алена
- +380 (44) 353-90-82
Parfum-elite оптимальне співвідношення якості, ціни і часу! Пориньте у світ елітної, брендового парфумерії. Ми з радістю підберемо парфуми для Вас!
Перекладається з арабської як «Перлина Бахрейну» ― неперевершений і ні з чим незрівняний аромат просто вражає уяву і занурює свідомість у світ загадкового і прекрасного Сходу. Аромат сподобається всім любителям нового і незвичайного.
Аромат створює відчуття польоту і досконалості. Незвичайний аромат укладений у сріблястий флакон декорований перлами і упакований в стильну скриньку, яка обтягнута шкірою. Чудовий аромат, перед яким неможливо встояти.
Парфумерна композиція Asgharali Lulutal Bahrain має назвою, що в перекладі з арабської означає «Перлина Бахрейну». Цей унікальний і ні з чим незрівняний аромат здатний вразити уяву і занурити вашу свідомість у світ загадкового Сходу. Цей аромат створювався для всіх, хто любить щось незвичайне і нове. Він здатний сформувати досконале відчуття польоту. Ця незвичайна композиція поміщена в сріблястий флакон, який декорований перлами. Сам флакон поміщений в стильний, обтягнуту шкірою, шкатулку. Перед цим унікальним ароматом не зможе встояти ніхто. Його незвичайність і вишуканість не залишить байдужим нікого.
Прекрасний ароматний подарунок в розкішній упаковці, приємно порадує, вишуканістю і незвичністю, свого володаря!
Композиція аромату включає: фрукти, ром, бергамот, троянда, тютюн, пачулі, жасмин, гарденія, боби тонка, конвалія, сандалове дерево, ветивер, дубовий мох, мускус.
+ до кожного парфуму в подарунок подарунковий сертифікат 50грн на наступну покупку і пробник 2мл нішевої парфумерії!
Основні | |
---|---|
Виробник | Asgharali |
Країна виробник | Бахрейн |
Вид парфумерної продукції | Парфумована вода |
Початкова нота | Бергамот, Східна троянда, Ром, Свіжі фрукти |
Нота серця | Конвалія, Гарденія, Жасмин, Пачулі, Тютюн, Боби тонка |
Кінцева нота | Дубовий мох, Ветивер, Мускус, Сандалове дерево |
Об`єм | 50 мл |
Рік випуску | 2009 |
Класифікація | Нішева |
- Ціна: 1 900 ₴