Кошик
479 відгуків
Наша компания в InstagramПриглашаем!
Парфуми в Києві для Вас
+380 (50) 600-15-68
+380 (98) 511-19-11
+380 (63) 688-20-42

Арабські парфуми Халіс 30 мл (Khalis Perfumes) за вигідними цінами!

Арабські парфуми Халіс 30 мл (Khalis Perfumes) за вигідними цінами!

Арабські парфуми Халіс (Khalis Perfumes) стають все більш популярними в Україні. Ми регулярно отримуємо дуже хороші відгуки на арабські масляні духи Халіс, в тому чсіле на такі хіти як Бушра (Bushra), Хала (Hala), Азіз (Aziz), Халіс Голд (Khalis Gold), Qalbi Lakk (Кальби Лак), Сулатн (Sultan), Білий Мускус (White Musk), Баха (Baha), Aroob al Hub (Аруб Аль Хуб), Golden Dust (Голден Дасть), Ilham al Aashig (Илхам аль Ашик), Qamar al Zaman (Камар аль Заман), Lyra (Ліра), Zulfa (Зульфія) і багато інших. Ви може придбати арабські парфуми Khalis Perfumes (Халіс Парфюмс) в нашому інтернет магазині за привабливими цінами.

Асортимент досить великий!

 

 

1. Кхалис Азіз (Khalis Aziz) 30мл АКЦІЯ! 300грн!

Склад: квітково-цитрусове початок з ваніллю, квітково-фруктовий серце, цитрусово-мускусна основа.
Ноти початку: ваніль, квіти, мандарин.
Середні ноти: жасмин тропічні фрукти.
Базові ноти: апельсин, білий мускус.

Хочеться опинитися в самому красивому і саду світу? Тоді достатньо стати володарем аромату KHALIS AZIZ. Він і віднесе в райський тропічний світ, де навколо яскравими фарбами цвітуть шикарні квіти, пахнуть різноманітними запахами, зріють соковиті й апетитні фрукти, які так і хочеться з'їсти. Такий сміливий і запашний аромат для жінок створили відомі арабські парфумери, щоб вразити прекрасних дам в саме серце.
Перше знайомство з парфумом починається з яскравих квіткових відтінків, які ніжно свиваются з нотами солодкуватою ванілі і соковитого, яскравого мандарина. Свіже, пахуче початок перетікає у фруктові відблиски. Тропічні стиглі плоди наповнюють кожну мить цього багатогранного шлейфу. І фруктовий вибух так ніжно заспокоює жасминовий акцент. Головні ноти розкриваються лише через деякий час. Вони проходять крізь фруктовий бриз і квіткове подих. І ось, в шлейфі лунають запахи терпкого мускусу і ніжного апельсина, які поєднуючись між собою, створюють індивідуальний, унікальний образ.
Створивши справжній витвір парфумерного мистецтва, майстри створили і чудове обрамлення для нього. Флакон багато прикрашений стразами. Тому навіть упаковка сподобається жінкам, для яких і складалося це диво.

2. Кхалис голден дасть (Khalis golden dust) 30мл АКЦІЯ! 300грн!


Склад: солодке ванільне початок, квітково-медове серце і мускусна база.
Ноти початку: ваніль, какао.
Середні ноти: квіткові ноти, мед.
Базові ноти: білий мускус.

Чарівна арабська парфумерна композиція KHALIS GOLDEN DUST може називатися ніяк інакше, а тільки ванільним творінням. Саме цей акцент яскраво пронизує парфуми протягом усього їхнього звучання. Цей гарячий, солодкуватий, зачаровує аромат захоплює і приголомшує. Він легко здатний закрутити голову не тільки своєї власниці, але і оточуючим, развеваясь на велику відстань і володіючи неймовірною стійкістю.
KHALIS GOLDEN DUST перекладається як «золотий пісок». І цей запах дійсно схожий на бархатистий, гарячий і розкішний пісок, який здатний м'яко огорнути все тіло. Блаженні ноти цього парфуму просто чудові. Все починається з акордів ванілі, які ретельно присмачені пудровим, ароматним какао. Ці ноти витають в шлейфі протягом усього часу його дії. І лише приправляються ніжним квітковим подувом і солодким і теплим ароматом меду. Така серцевина духів змушує зануритися в м'який і оксамитовий квітковий світ. Всю цю композицію накриває теплий крем мускус, без якого не обходиться практично жоден східний аромат.
Солодкуваті, але ніжні, насичені, але легкі, м'які, але терпкі – все це про парфумерної композиції KHALIS GOLDENDUST. Вона призначена для жінок будь-якого віку.

3. Кхалис жасмин (Khalis jasmine) 30мл АКЦІЯ! 300грн!

Склад: жасмінова початок, серце і база.
Ноти початку: жасмин.
Середні ноти: жасмин.
Базові ноти: жасмин.

Лише ноти чуттєвого жасмину пахнуть в ароматі KHALIS JASMINE. Ці духи настільки стійкі, що легко тримаються на протязі 12 годин. Секрет такого стійкого ефекту арабських масляних парфумів полягає у використанні виключно натуральних масел кожного інгредієнта.
KHALIS JASMINE наповнений лише жасминовим маслом. Ці духи є символом кохання. Адже, як відомо, ці білі квіти є істинним втіленням романтики і пристрасті. Жасмин – найсильніший афродизіак, який вабить чоловіків і жінок один до одного. Одягнувши аромат KHALIS JASMINE, їх володар розпалює полум'я пристрасті і бажання, стаючи повелителем чуттєвості і сексуальності.
Цей аромат допомагає знайти бадьорість духу. Він підходить для активних і ніжних натур, які прагнуть до подолання важких перешкод у житті. KHALIS JASMINE дарує прекрасний настрій, перешкоджаючи появі смутку і депресії. З цими духами стає під силу будь-яку справу і бажання хоч вночі, хоч вдень.
Парфумерна композиція KHALIS JASMINE підійде для будь-якого випадку. Його можна носити щодня, перетворюючись у страсну, чудову особистість, готову на все. Він поступово розкривається на шкірі, посилюючи свою концентрацію і аромат. Цей потужний засіб, яке допоможе втілити багато бажання в реальність.

4. Кхалис мукхалат (Khalis mukhallat) 30 мл АКЦІЯ! 300грн!


Склад: бадьорить яблуко, спокуслива ваніль, весняні білі квіти.
Ноти початку: чистий аромат справжніх яблук.
Середні ноти: лимон, мандарин, млосна ваніль.
Фінальна нота: запаморочливий білий мускус, традиційний для східної парфумерії.
Запах, близький кожному

Цитрусово-квітковий аромат по-своєму унікальний. Він володіє неповторною красою. Його козирна карта – це його натуральність. Він не містить спирту або розведеного воску. Перед нами – справжній це представник так званих «смачних» ароматів.
Ідея композиції доповнена іншими запаморочливими компонентами – наприклад, ваніллю. Щоб запах не здавався дітищем пекарні, додані масла мандарина і лимона. У поєднанні на шкірі вони створюють щось неймовірне.
Традиції східних парфумерів відомі у всьому світі. Її засновують виключно на натуральних концентрованих оліях. Зробити їх самим вкрай важко. Навіть у європейських країнах до виробництва парфумів підходять більш безлико, роблячи ставку на количественны показник і рекламу. Це – дітище відомої східної компанії, що виробляє парфуми на основі олій. Виробник підібрав компоненти, що створюють унікальне настрій та дарують довготривалий шлейф.
У цьому флаконі 30ml... обсяг не малий! Дорогий, шлейфовый аромат витрачається дуже економно. Він розкривається багатогранно, хвилююче. Він здатний протриматися кілька днів, не віддихуючись і переливаючись в променях Вашої активної життя.

5. Кхалис троянда ваніль (Khalis rose vanilla) 30мл АКЦІЯ! 300грн!

Склад: вже з назви зрозуміло, чого чекати від аромату: троянда добре поєднується з багатьма іншими компонентами, але, в даному випадку, її «його співтоваришем» стала ваніль.
Ноти початку: троянда плавно перетікає в привабливий білий сандал.
Середні ноти: еталон зваблювання – червона троянда.
Фінальна нота: загадковий, магнетичний білий мускус.

Що доповнить рожевий аромат
Багато обожнюють саме духи з запахом троянди. Її важко назвати гармонійною, що поєднується з різними компонентами. Особливо вона звучить неймовірно, якщо з неї зроблено масло.
В даному випадку, наш спрей сподобається любителькам ретро. Нерідко аромати Сходу здаються важкими. Але від них не захворює голова, як від деяких європейських аналогів. В цей раз, Ви почуєте її у всій красі. Їла в тій формі, в якій східний виробник використовує різні компоненти. Масла звучать по-іншому. Вони набагато природніше, ніж спиртової компонент.
Теплі спогади, які дарують проходять через всю композицію нотки троянди, нагадують про щось важливе. На Сході добре знають, з чим її поєднувати, щоб отримати потрібний ефект.
Вже багато познайомилися з східними ароматами. Для когось це знайомство почнеться з «Червоної Троянди» фірми Халіс. І наш досвід дає право стверджувати: це відмінний вибір.
Спочатку аромат справляє враження чогось «дорослого», запорошеного, наполегливого. Перше відчуття – це нагадування цієї червоної троянди, з її славетним ароматом. Але в поєднанні з сандалом виникає відчуття пудровости. Вона залишить слід в приміщенні і на одязі власниці, створивши необхідне враження.

6. Кхалис сенсуал (Khalis sensual) 30мл АКЦІЯ! 300грн!


Склад: квіткове початок, фруктове серце і мускусна база.
Ноти початку: квіти.
Середні ноти: фрукти.
Базові ноти: білий мускус.

Глибокий і пристрасний аромат KHALIS SENSUAL можна по праву віднести до вінтажним парфюмам. Його пряність і екзотика сподобається багатьом жінкам, особливо якщо вони самостійні і цілеспрямовані натури.
Яскравий аромат KHALIS SENSUAL укладає в свої теплі обійми свою володарку. Він здається невагомим і ледве відчутним, як вітер, який ідеально гармонує з природою. Знайомство з ним починається з яскравих квіткових нот, які хвилею ніжності розливаються всюди і плавно переходять у фруктові, дуже соковиті акорди. Вони звучать дуже терпко, але природно. Завершує композицію ароматний мускус, який надає пудровости всьому парфуму. Звучання всіх цих нот так тривало і, здається, що ніколи не припиниться. Однак це не означає, що від них хочеться позбутися. Навпаки, одного разу примірявши на себе KHALIS SENSUAL, з ним не хочеться розлучатися ніколи.
Цей чудовий жіночний парфум дарує чуттєвість, переносить в незвичайний світ пікантності і ніжності. Він не відпустить ніколи, а любов до нього з часом буде лише посилюватися. Цей незабутній аромат KHALIS SENSUAL не зрівняється ні з чим. Його неможливо переплутати. Зед він такий незвичайний, вражаючий, чуттєвий. Тому більшість жінок вибирають саме його для романтичних побачень і зустрічей.

7. Кхалис султан (Khalis sultan) 30 мл АКЦІЯ! 300грн!

Склад: деревний аромат, з серйозними компонентами, придатними для чоловічих парфумів.
Ноти початку: нагадує про поїздку на природу мох, рідкісний уд, чарівна кориця.
Середні ноти: екзотичне помело, освіжаюча ожина, спокусливий комплект мускус-ваніль.
Фінальна нота: надає заморське пахощі бергамот, аніс.

Заявити про себе непросто
Відомий виробник створив власну версію Султана. При наявності неповторною гірчинки, користувач отримує чудовий букет бадьорості і потік чоловічої сили. При нальоті загадковості і елегантності, Khalis Sultan здається ворітьми, що відкриваються у світ заморської, дуже давньої казки.
Як тільки нюх «ловить» ці мотиви – відразу виникає образ справжнього східного султана. Це – масляні арабські духи. Вони непорівнянні з європейським аналогом, навіть якщо це елітна категорія.
Жінкам подобається багато чого в цьому запаморочливому ароматі. Але він чоловіча. Його не варто носити жінці, хоча його хочеться відчувати знову і знову.
Багатьом подобаються деревні аромати. Вони серйозні. У них немає непотрібної грайливості. Це справжній подарунок для дорослої людини. Але, при цьому, парфуми надають унікальний характер навіть випадковому перехожому, який стикнувся всього на одну хвилину. Коли на шляху зустрічається шлейф цього аромату – починає здаватися, що тут проходив султан. Хочеться дізнатися, хто користується таким ароматом.
З перших же нот користувач відчуває різкість. Ту саму, всесильну, повелительную. Неповторну, в чомусь жіночну, обволікаючу. Східний аромат – це таке неповторне винахід, що з його допомогою розкривається сама складна натура.

8. Кхалис хала (Khalis hala) 30мл АКЦІЯ! 300грн!

Склад: квітково-солодке початок, серце з фруктів і бобів тоніка, мускусна база.
Ноти початку: білі квіти, ваніль, солодощі.
Середні ноти: боби тоніка, гуава.
Базові ноти: білий мускус.

Масляні, пахучі парфуми KHALIS HALA вражають у саме серце всіх любительок солодких парфумів. Незважаючи на свою соковитість і насиченість, вони здаються невагомими і легкими, схожими на подих м'якого вітерця або помах ніжних крил метелика. Витончена композиція, створена арабськими парфюмерами, може всіх унести на саму вершину насолоди і блаженства.
Оригінальна композиція KHALIS HALA починається з яскравих, солодких нот, які б'ють в саме серце. Білосніжні квіти, сплітаючись зі смаком солодощів і ванілі, перетворюють перше знайомство з духами в насолоду. Через мить солодкуваті ноти перетворюються в легені відгомони ароматною гуави і бобів тоніка. А в довершення композиції, на самій вершині шлейфу варто білий мускус, який додає глибину аромату, який грає всіма фарбами своїх оригінальних нот.
Неможливо не полюбити KHALIS HALA. Ці масляні, концентровані парфуми створені спеціально для любителів солодких відтінків у парфумерії. Досить кілька крапель цього чарівного еліксиру і можна бути оповитим солодким відтінками ванілі, квітів і фруктів цілий день. І, здається, для щастя не так багато треба – лише зануритися в світ, де панує аромат KHALIS HALA.

9. Кхалис мун місяць (Khalis moon) 30 мл АКЦІЯ! 300грн!


Склад: ягідний дурман на тлі пряної ванілі і молодящего червоного яблука.
Ноти початку: річна полуниця, приваблива смородина.
Середні ноти: букет з жасмину, троянди, фрезії.
Фінальна нота: малина, провокаційне поєднання мускусу і амбри.

Місячна соната – із Сходу
Заряджаючий фруктово-квітковий аромат нагадує свіжий подих вітру в спекотний літній день. Відразу виникає відчуття нового дня, світлого майбутнього. Фруктові запахи роблять його дуже жіночним, навіть дівочим.
В урбаністичних умовах нам часто не вистачає хоча б натяку на річну безпосередність і заміську свіжість. Навіть в сонячні дні виникає відчуття тяжкості, як ніби над містом пропливають свинцеві хмари. Можливо, всьому виною – забруднена навіть за містом атмосфера повітря.
В такому настрої особливо бажано використовувати те, що подарує потрібні емоції. Важливо не тільки використовувати відповідні технічні пристосування, але і застосовувати різні унікальні засоби. Наш аромат допоможе вирішити цю задачу.
Ягоди дарують свіжий, але швидко стомлює аромат. Щоб розбавити загальне враження, виробник додав в композицію масла квітів. Ефект – відповідний, і відразу навколишній світ стає ніжніше, більш привабливим.
Щоб закріпити результат, використовуються спеціальні компоненти. В даному випадку, це мускус, добре відомий серед фахівців східної парфумерії. Він допомагає закріпити аромат і зробити його більш «парфумерним», професійно проникливим. Букет відразу набуває по-справжньому розкриває значення і власне обличчя.

10. Кхалис маск (Khalis Musk) 30мл АКЦІЯ! 300грн!

KHALIS MUSK - то чудова квіткова галявина . Витончені ноти білого мускусу у початковій ноті, переходять у букет квітів. Розкриваючись все новими відтінками щастя і радості. Доставляючи задоволення, нові емоції.
Ноти композиції: білий мускус, білі квіти, деревні ноти.

11. Кхали амбра (Khalis Amber) 30мл АКЦІЯ! 300грн!

Ноти початку: деревні ноти.
Ноти серця: спеції, пачулі.
Ноти шлейфа: амбра.
Прекрасная композиция для покупателей любого возраста. Натуральная амбра – сложный, многогранный аромат. Его считают навязчивым, но он, несомненно, действует. Она придает духам сладкий, терпкий привкус. Ее считают душной, но именно масла амбры входят в большинство арабских духов. Она оказывается тем, чего не хватает множеству цветочных, фруктовых и прочих сочетаний. С появлением европейской парфюмерии появилось немало ароматов на основе амбры, но они включали воду и спирт, что и позволяет так легко отличать два вида парфюма. 
Древесные ноты не считаются тяжелыми, но их любят и мужчины, и женщины. Они кажутся несколько строже легкомысленных цветочных и сладких нот. Если нужны духи «для взрослых», на будние дни – лучше выбрать сорта с этой составляющей. 
Древесные нотки принято сочетать с лавандовыми и цитрусовыми нотами. Но они не менее успешно сочетаются с ароматическими семействами морского, фруктового, зеленого характера, и проч. 
В данной композиции, как нетрудно понять из названия, главное значение отдается этому аромату. Нота амбры не единственная, как в моно маслах. Это делает сочетание нот крайне действенным, воспринимаемым на сознательном уровне. Ее действие можно считать магическим.

12. Кхалис роуз уд ( Khalis Rose Oudh) 30мл АКЦИЯ! 300грн!

Самый вкусный и восточный аромат из данной линейки. Пряный, дымный, с характерными древесными нотами. Очень теплый согревающий аромат.
Ноты начала: Роза
Ноты "сердца": Роза, Древесные ноты
Ноты шлейфа: Мускус

13. Кхалис со уд (Khalis So Oud) 30мл АКЦИЯ! 300грн!

Творіння під ніжною назвою Khalis So Oud з'єднані пікантні східні прянощі, яскрава, солодка амбра, благородні деревні ноти і краплі мускусу.
 
Ноти композиції: східні прянощі, амбра, мускус, деревні ноти.

 

 

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner