Кошик
484 відгуків
Наша компания в InstagramПриглашаем!
Парфуми в Києві для Вас
+380 (50) 600-15-68
+380 (98) 511-19-11
+380 (63) 688-20-42

Чоловіча парфумерія від CnR Create

Бренд CnR Create був створений у Франції, в 2008 році, французьким парфумером Андресом Коларом і австрійським астрологом Робертом Боєм. При співпраці з Olivier Funel виникла перша лінія ароматів «Знак зодіаку», які були представлені широкій публіці в 2009 році. Неймовірний успіх привів до створення в 2010 році чоловічій лінії ароматів.
Для виготовлення парфумерії CnR Create використовуються найкращі інгредієнти, які не містять штучних добавок і виконані за спеціальною формулою. Кожен флакон є магічним переплетенням магії і аромату. Творці духів довгий час досліджували вчення давнини і розробили 12 ароматів, які максимально відображають характер кожного знака зодіаку. Продукція CnR Create виготовляється в Грассі, світової столиці парфумерії, а флакон, спеціально розроблений італійськими дизайнерами, чудово відображає оригінальність композицій.
У лінійці CnR Create представлені жіночі і чоловічі аромати для кожного знака зодіаку, які максимально відповідають характеру і викликають захоплення у споживачів.

Якість продукту:
-Проводиться в Грасі (Франція), парфумерної столиці світу
-Використовуються тільки сертифіковані високоякісні інгредієнти відомого походження
-Без штучних барвників
- Італійські флакони ексклюзивного дизайну

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner