Кошик
479 відгуків
Наша компания в InstagramПриглашаем!
Парфуми в Києві для Вас
+380 (50) 600-15-68
+380 (98) 511-19-11
+380 (63) 688-20-42

Чоловіча парфумерія від Banana Republic

Історія бренду почалася в 1978 році, коли Мел і Патрісія Циглер організували власний бізнес з продажу одягу в стилі мілітарі. Будучи журналістами, вони часто подорожували по світу. Одного разу під час чергової поїздки в Австралію пара придбала в місцевому армійському магазинчику кілька речей, які викликали непідробний інтерес з боку близьких і знайомих. Тоді-то і народилася ідея створення власного бренду. Незабаром з'явилася можливість замовляти одяг поштою. Для цього вони випустили каталог, в якому описи модного одягу супроводжувалися фотографіями і розповідями про екзотичні подорожі і країнах. Вже через рік на хвилі успіху Циглер відкривають свій другий магазин. Через кілька років успіх і популярність їх торгової марки привертають увагу компанії GAP, яка в 1983 році купує бренд Banana Republic.
Сьогодні під торговою маркою Banana Republic відкрито понад п'ятисот магазинів по всьому світу, в тому числі в США, Великобританії, Канаді, Південній Кореї, Малайзії та Туреччини.
Banana Republic — це дивовижний синтез якості, модного дизайну і практичних матеріалів. Продукція марки відрізняється доступними цінами і неповторним стилем — легким, невимушеним і завжди доречним.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner