Кошик
480 відгуків
Наша компания в InstagramПриглашаем!
Парфуми в Києві для Вас
+380 (50) 600-15-68
+380 (98) 511-19-11
+380 (63) 688-20-42

Чоловіча парфумерія від Annayake

Annayake є косметичним брендом, який створений в 1988 році в Японії, ексклюзивно для західного ринку. У перший раз продукція марки була випущена у Франції. Творець марки, група POLA, в 1994 році передає бренд італійським інвесторам, які представляють на всіх рівнях дистрибуції марки Venus, Kelemata і бренди Perlier, Orlane.
Сейчас марка Annayake представлена в более 20 странах мира. Производители Annayake беспрерывно знакомятся с изменениями в запросах клиентов, что позволяет предоставить средства для конкретных потребностей. При формировании своей новой продукции, Annayake комбинирует японские традиции с новейшими методиками лабораторий POLA. Вся продукция бренда базируется на законах японской философии. Лаконичность и простота, новейшие технологии и качество, умиротворенность и созерцание ― основные составляющие данной торговой марки. 
Парфумерні аромати Annayake продовжують традиції і філософію компанії. Композиції, які названі на честь чотирьох часів року, віднесуть в атмосферу умиротворення і краси. Аромати Annayake, оживляючи уяву, допоможуть відчути легкий подих вітру і пахощі квітучої вишні, побачити в Японії вогненно - червоні клени у вересні, насолодитися простотою і витонченістю японського саду.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner