Кошик
479 відгуків
Наша компания в InstagramПриглашаем!
Парфуми в Києві для Вас
+380 (50) 600-15-68
+380 (98) 511-19-11
+380 (63) 688-20-42

Чоловіча парфумерія від Adidas

Історія торгового дому Adidas почалася в 1924 році. Фірму заснував Аді Дасслер, цікавився створенням взуття для спорту, а також спортивного одягу. Він відкрив невелике на той момент підприємство і назвав його «Взуттєва фабрика братів Дасслер». У наш час цей знаменитий бренд користується популярністю не тільки у професійних спортсменів, але і у всіх шанувальників спортивного стилю і любителів активного відпочинку.
Зараз бренд Адідас представлений на ринку не тільки модним взуттям та спортивними комплектами, але і різноманітними, актуальними ароматами. Парфуми від Adidas оформлені досить строго і прикрашені лише фірмовим лейблом, добре знайомим всім. Всередині ж флаконів укладено цілий світ – яскравий, різноманітний, свіжий, динамічний і привабливий.
Парфумерія від Адідас задовольнить смаки навіть досить вимогливих покупців, адже кожен аромат розкривається індивідуально і яскраво, а бездоганна, багаторічна репутація фірми лише збільшує довіру до продукції. В наш час німецький бренд Adidas міцно займає своє місце на ринку парфумерії, ставши справжнім втіленням спортивного стилю і кипучої енергетики.
Туалетна вода Адідас подобається багатьом, незалежно від статі. Адже кожна композиція володіє незвичайною свіжістю, динамічністю, спонукають до активного способу життя, прагнення вперед, до підкорення вершин не тільки спортивних, але і кар'єрних.
Торговий дім Адідас співпрацює з такими знаменитими парфюмерами як Maurice Roucel, Ursula Wandel, Harry Fremont, Alain Astori, Sabine De Tscharner, Jean-Pierre Mary, Quest, Martine Pallix, Benoit Lapouza, Nathalie Lorson, Philippe Bousseton, Jean-Pierre Bethouard, Olivier Pescheux.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner