Кошик
480 відгуків
Наша компания в InstagramПриглашаем!
Парфуми в Києві для Вас
+380 (50) 600-15-68
+380 (98) 511-19-11
+380 (63) 688-20-42

Жіноча парфумерія від Michael Kors

Бренд Michael Kors названий на честь свого засновника - прекрасне дитя обдарованого батька. За досить короткий час Michael Kors став одним з найбільш знаменитих дизайнерів одягу. Пристрасть до постійного руху, талант творити незгасні і чарівні образи, здатність побачити недоступне іншим – ось що означає бути Майклом Корсом. В історії моди і краси, він може похвалитися самим гучним і приголомшливих злетом.
Компанія Michael Kors сформувалася в 1981 році. Дизайнери бренду постійно працювали над створенням свіжих колекцій в різних жанрах і стилях. Самовдосконалюючись, вони виготовляли більш досконалі і незвичайні моделі. З 1998 року дизайнер пропонує авторські колекції одягу, перша представлена на суд публіки, була жіноча колекція Capsule Menswear.
Michael Kors в 2000 році відкриває в центрі Нью-Йорка свій перший магазин. В цьому ж році був випущений аромат Michael Kors, а також колекції одягу, взуття, оригінальні аксесуари та сонцезахисні окуляри. Частина акцій бренду Michael Kors була продана в 2003 році іншим країнам, що розвиваються, успішним компаніям, з умовою, що буде збережено ім'я бренду. Парфумерія бренду Michael Kors пропонує відкрити кришечку аромату і зануриться в атмосферу мальовничих і привабливих островів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner