Кошик
479 відгуків
Наша компания в InstagramПриглашаем!
Парфуми в Києві для Вас
+380 (50) 600-15-68
+380 (98) 511-19-11
+380 (63) 688-20-42

Чоловіча парфумерія від Ducati

Італійський бренд Ducati, виробляє мотоцикли, повне найменування якого  Ducati Motor Holding S. p.A., є приватною компанією і належить Performance Motorcycles SpA. Бренд Ducati почав своє існування у місті Болонья в 1926 році. Брати Марчелло і Андріано Дукаті є засновниками компанії, їх інтерес до радіотехніки і дозволив бренду виробляти бездоганну радіотехніку.
У 20-х роках минулого століття попит на різноманітні рупори і гучномовці був високим, тому бренд швидко розвивався. Після закінчення Другої Світової Війни попит на подібні товари впав, і компанія перекваліфікувалася на виготовлення двигунів, спорт-карів, мотоциклів і т. д. Бренд Ducati вже в 1950-х роках завоював майже половину Італійського ринку мотоциклів. Пізніше брати вирішили випробувати себе у виробництві спортивних засобів пересування, і знову їх чекав успіх. Головні ж досягнення бренду Ducati належать інженеру Фабіо Тальоні, завдяки якому в 1954 році був створений мотоцикл Ducati 100 Gran Sport, сподобався гонщикам відразу ж. З тих пір і до сьогоднішнього дня бренд розробляє все більш сучасні і потужні моделі спортивних мотоциклів, які стали справді легендарними.
Як і багато інші торгові доми, бренд Ducati не обмежився тільки виробництвом мототехніки, він випустив в 2010 році свій перший чоловічий парфум з однойменною назвою.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner