Кошик
480 відгуків
Наша компания в InstagramПриглашаем!
Парфуми в Києві для Вас
+380 (50) 600-15-68
+380 (98) 511-19-11
+380 (63) 688-20-42

Чоловіча парфумерія від Bentley

Британська компанія Bentley з 1919 року виробляє ексклюзивні автомобілі. Але лише тепер, коли концерн наближається до свого 100-річчя, керівництво компанії вирішило порадувати своїх шанувальників статусної парфумерією. Тому слідувати стилю Bentley сьогодні стало простіше.
Перед парфюмерами стояло досить складне завдання. Адже потрібно було розробити не просто приємний, гармонійний аромат, а втілити в композицію цінності концерну Bentley. В результаті створена туалетна вода буквально поширює успіх. Вона призначена для впевненого в собі чоловіка, який звик добиватися своїх цілей. Він оточує себе речами, які підкреслюють статус, і ця звичка підтримує його в нові перемоги.
Проект «Lalique for Bentley Crystal Edition» було здійснено при співпраці з французьким виробником кришталю - компанією Lalique. Концерни Lalique і Bentley володіють схожою історією. Обидва вони були засновані майже 100 років тому, є прихильниками традиції і майстерності, високо цінують стиль життя, розкіш та інновації. Спільний випуск парфумерії дозволив їм запечатати у флаконі дух майстерності і нових ідей.
Результатом співпраці цих двох компаній став унікальний представницький кришталевий флакон Lalique for Bentley Crystal Edition, який прикрашений знаменитої емблемою «Летить літера B». Динамічний стиль її крил, навіки запечатаний у блискучому кришталі, уособлює неподвластную часу красу. Флакон є шедевром майстерності в скляному справі. Автором лімітованих ароматів Lalique for Bentley Crystal Edition є Мілен Арлан з знаменитого будинку Robertet.
Парфумерні композиції Bentley for Men і Bentley for Men Intense були розроблені французьким парфумером Наталі Лорсон з дому Firmenich, якій вдалося виразити сутність автомобільної марки Bentley в цих чудових і неповторних ароматах. У композиції використовувалися найтонші інгредієнти, включаючи неодмінні для першої композиції Bentley витончені шкіряні і деревні ноти.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner