Кошик
479 відгуків
Наша компания в InstagramПриглашаем!
Парфуми в Києві для Вас
+380 (50) 600-15-68
+380 (98) 511-19-11
+380 (63) 688-20-42

Жіноча парфумерія від Emanuel Ungaro


Розум і чуттєвість дивним чином переплітаються в творіннях Еммануель Унгаро. «Інтелект і бажання спокушати... ця подвійність – основа мого стилю» – так характеризував свою творчість сам модельєр.
Еммануель Унгаро народився у Франції в 1933 році. Ще в юності він визначився зі своїм істинним призначенням. В 22 роки, маючи лише навички шиття на машинці, він вирушає до Парижа шукати щастя на модному поприщі. Шість років поспіль Еммануель трудиться поруч з прославленим Крістобалем Баленсіаги, осягаючи премудрості дизайнерського мистецтва. І лише у 1956 році вирішується створити свою студію з пошиття жіночого одягу. Молодой самокритичный модельер, полный сомнений в успехе своего предприятия, совершает неожиданно смелый шаг – первая и последующие его коллекции идут вразрез с модными тенденциями и именно благодаря своей самобытности производят фурор в мире моды.
Увлечение живописью и музыкой благодатно сказывается на творчестве Унгаро – он создает не платья, а эмоции, не наряды, а настроения, не подвластные времени. Унгаро незачем прислушиваться к диктату преходящих веяний моды. Цель его творчества – выйти за рамки условностей и создать образ независимой, уверенной в себе женщины, смело идущей по жизни.
Вільному духу Унгаро, присутні в одязі, аксесуарах, парфумерії марки, віддають перевагу такі прославлені цінителі моди, як Катрін Деньов, Ізабель Аджані, Жаклін Кеннеді. Еммануель Унгаро удостоєний численних нагород і премій за видатні досягнення в галузі моди.
На початку нинішнього століття Унгаро відходить від справ і продає свій бізнес за величезну суму грошей. Доля бренду, який за ці роки декількох креативних директорів, все ще залишається під питанням. Шанувальники марки перебувають в надії, що справа Еммануель Унгаро дістанеться талановитому послідовникові і отримає, нарешті, гідне продовження.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner