Кошик
479 відгуків
Наша компания в InstagramПриглашаем!
Парфуми в Києві для Вас
+380 (50) 600-15-68
+380 (98) 511-19-11
+380 (63) 688-20-42

Чоловіча парфумерія від Marina De Bourbon

Princesse Marina de Bourbon ― нащадок французької королівської родини Бурбонів. Королі цієї династії є невід'ємною частиною історії Франції. Протягом багатьох століть ім'я Бурбонів було символом слави і влади.
Сьогодні це ім'я асоціюється зі стилем, престижем, французької вишуканістю і хорошими манерами. Марина де Бурбон – це не тільки коронована особа, але і декоратор, дизайнер і підприємець. Вона завжди мріяла створити власні аромати, які поєднували б у собі стародавні традиції і нинішні технології. Її мрія здійснилася в кінці 1994 року, тоді були створені перші парфуми Princesse Marina de Bourbon.
Королівські композиції від Princesse Marina de Bourbon надає можливість відчути себе справжньою принцесою, розкішною, елегантною, привертає до себе всі погляди. Парфумерна лінія представляє широкий діапазон королівських парфумів для жінок і чоловіків. Аромати підходять для ділових зустрічей, незабутніх побачень і просто для колоритного відображення кожного дня. В основу парфумерних композицій належить трепетне сердечне послання, квітково-фруктові нотки несуть неповторне відчуття пізнання рецепта еліксиру життя, повної та яскравої. Хвилюючі парфуми Princesse Marina de Bourbon створені дарувати відчуття захоплення і власної неперевершеності.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner