Кошик
484 відгуків
Наша компания в InstagramПриглашаем!
Парфуми в Києві для Вас
+380 (50) 600-15-68
+380 (98) 511-19-11
+380 (63) 688-20-42

Чоловіча парфумерія від Keiko Mecheria

Втіленням справжньої японської гармонії, адаптованої для Заходу, є парфуми бренду Keiko Mecheria.Кейко народилася в японському місті Атами в сім'ї артистів. З дитинства дівчинці прищеплювалася любов до прекрасного. Вона прочитала гори книг, брала уроки музики і малювання, і не тому, що на цьому наполягали батьки - їй самій це було цікаво. Подорослішавши, Кейко почала шукати сферу, в якій вона змогла б виразити себе, свої почуття і емоції. Талановита японка зупинилася на парфумерному мистецтві. Майстерність створення ароматів Кейко осягала в одному з університетів Лос-Анджелеса.
Після завершення навчання вона працювала в декількох косметичних і парфумерних компаніях, спеціалізуючись в основному на парфумної продукції для тіла і ароматичних свічках. Але все ж Кейко прагнула більшого. У 1999 році, заручившись підтримкою і партнерством чоловіка Камеля Мечери, вона створила марку парфумів під власним ім'ям - Keiko Mecheria. Аромати, створені Кейко, унікальні. Це гармонія, ув'язнена у флакон. Змішуючи, на перший погляд, здавалося б, непоєднувані інгредієнти, парфумер домагається воістину чарівного результату. Аромати від Keiko Mecheria - це витонченість Сходу з пікантними вкрапленнями Заходу. У той же час запахи Keiko Mecheria чисті, прозорі, невагомі, тонкі. Працюючи над черговим шедевром, Кейко промовляє свою особливу мантру: «Створюючи аромат, я дотримуюся своєї інтуїції - духи будуть прекрасні, їх захочеться носити».
Парфумерія Keiko Mecheria подібна японським трехстишиям Хоку, які в кількох словах здатні передати філософську задум автора, його переживання, думки, відчуття. Так і твори Кейко в декількох парфумерних нотах розкривають всю ідею створення аромату, будь то спогад, метафора, тактильне відчуття або мріяння.Свій унікальний парфум Кейко Мечери створює з високоякісних інгредієнтів. Це селективний парфум, створений для цінителів гармонії і шанувальників запахів «pure» - чистих, індивідуальних. Прихильницями парфумерії Keiko Mecheria вже багато років є такі зіркові персони, як Мадонна і Ніколь Кідман. Дизайн флаконів для парфумів розробляється під чуйним керівництвом Кейко.Маючи художні навички і вроджене почуття краси в лаконічності, властивим японській культурі, власниця бренду підбирає дизайн флаконів за принципом «все геніальне просто». За одинадцять років існування бренду Keiko Mecheria флакони змінювали кілька разів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner