Кошик
479 відгуків
Наша компания в InstagramПриглашаем!
Парфуми в Києві для Вас
+380 (50) 600-15-68
+380 (98) 511-19-11
+380 (63) 688-20-42

Чоловіча парфумерія від Ermenegildo Zegna

    
Названий на честь засновника італійський будинок моди Ermenegildo Zegna (Эрменегилдо Зегна), що рідкість для такої індустрії, спеціалізується виключно на чоловічу взуття, одягу та парфумерії. Протягом століття компанія не змінювала свого спочатку заданого курсу, так само як і власників. На відміну від гучних модних брендів, які перейшли в подальшому до гігантських корпорацій і об'єднань, Ermenegildo Zegna досі управляється сім'єю Зенья, приносячи дохід вже четвертого покоління фахівців в області чоловічої моди.
Перше успіх фірми припадає на 30-ті роки, коли популярність високоякісних італійських костюмів почала розходитися по куточках всього світу, а до 1938 році продукцію Ermenegildo Zegna почали офіційно продавати в Сполучених Штатах. Вже тоді під початком Ermenegildo Зенья працювало понад 1000 чоловік.
Підросли сини включилися в управління батьківським підприємством і компанію негайно перейменували Ermenegildo Zegna and Sons, коли в ній налічувалося близько 1400 співробітників. Після смерті батька отримали необхідний досвід діти значно розширили сферу діяльності бренду Zegna. Не якісь торгові точки або бутіки, але повноцінні фабрики були відкриті в Іспанії, Греції і навіть Швейцарії.
Сьогодні Ermenegildo Zegna – це вибір впевнених у собі і успішних чоловіків, які не розмінюються на швидкоплинну моду, а вибирають стильні, майже класичний одяг і відповідні аксесуари. Що зовсім не заважає вибирати продукцію італійського бренду, в тому числі парфумерію Zegna і туалетну воду, голлівудським акторам, поп - і реп-виконавців. Крім того, Ermenegildo Zegna – це 15 підприємств по всьому світу і кращі заводи з виробництва парфумерії для чоловіків. Як пояснити слово «престиж»? Досить подивитися на продукцію Ermenegildo Zegna.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner