Кошик
479 відгуків
Наша компания в InstagramПриглашаем!
Парфуми в Києві для Вас
+380 (50) 600-15-68
+380 (98) 511-19-11
+380 (63) 688-20-42

Чоловіча парфумерія від Chevignon

Бренд Chevignon був створений в 1979 році, і тривалий час під цією маркою проводилася тільки одяг спортивно-міського стилю і призначена для неординарних, яскравих людей. Ален Гі і Азуле Гі, творці бренда, в якості прототипу свого бренду придумали вигаданого персонажа ― Шарля Шевиньон.
Французький льотчик Шарль, згідно з легендою, підкорив всі небесні простори світу. Сьогодні під цією маркою створюється і парфумерія, яка розвиває ідеї, спочатку закладені в даний бренд. Якщо одяг Chevignon ― це «комфортна сексуальність», то парфумерія ― це пристрасть, чуттєвість і ексцентричність, тісно сплетені між собою.
Парфумерія Chevignon не створює готовий образ і не нав'язує штампи, а дозволяє власникові найбільш глибоко розкривати свою привабливість і чарівність. Парфуми, як тонкий нюанс, як штрих, дозволяє довести сформований образ до бездоганності. Бренд не можна назвати лідером ринку, Chevignon не найбільш затребувана марка, але завдяки цьому бренд уникає масовості і не підпорядковується широкої споживчої аудиторії. Сьогодні дана парфумерія «на любителя», як і раніше, знаходить нових прихильників і шанувальників цього бренду.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner