Кошик
479 відгуків
Наша компания в InstagramПриглашаем!
Парфуми в Києві для Вас
+380 (50) 600-15-68
+380 (98) 511-19-11
+380 (63) 688-20-42

Чоловіча парфумерія від Annick Goutal

Будинок високої парфумерії Annick Goutal був заснований в 1981 році унікальною жінкою – парфумером, зуміла створити в ароматах історію свого життя і долі.
Парфумерна історія Аннік Гуталь почалася з любові... Доленосна зустріч з Анрі Сорсана, парфумером з Грасса перевернула її життя. Вона відкрила в собі талант «Носа», людини – здатного створювати аромати немов музику, ставши справжнім парфумерним композитором.
Секрет успіху Аннік Гуталь – в унікальній здатності передати в ароматах свої найпотаємніші думки, почуття, емоції. Кожен її аромат – легенда, прекрасна поема, зі своїм сюжетом, або ціла симфонія, присвячена любові. Любові до чоловіка, до родини, до природи, до квітів, до всього світу! Кожен аромат – це музика душі...
У 1985 році Дім Annick Goutal приєднався до сімейства компаній Тэтанже /Taittinger/ (Taittinger Champagne, Baccarat Crystal, Martinez Hotel...), знаменитої великосвітської прізвища, володіє значною часткою французького ринку розкоші.
У 1999, Аннік Гуталь залишила цей світ у віці 53 років, в зеніті слави і творчого успіху, увійшовши в історію парфумерії як автор 25 незрівнянних ароматів. Її дочка Камілла Гуталь і Ізабель Дойен, лаборант і помічниця Аннік, продовжили історію марки, ставши новими «носами» Будинку.
Як і раніше, всі аромати Аннік Гуталь народжуються в лабораторії в серці Парижа, там, де колись з'явилися на світ перші ароматні історії...

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner