Кошик
480 відгуків
Наша компания в InstagramПриглашаем!
Парфуми в Києві для Вас
+380 (50) 600-15-68
+380 (98) 511-19-11
+380 (63) 688-20-42

Чоловіча парфумерія від Cerruti

Cerruti ― милозвучність і чарівність вже в самому слові. Аромати цього бренду піднімають настрій, переносять у світ чуттєвості і легкості. Cerruti ― це справжній коктейль насолоди. А історія почалася в Італії з маленькою текстильної мануфактури, яку відкрили три брата Черруті в 1881 році. Робота йшла тихо і розмірено, поки онук засновника Ніно Черутті не проявив свій гарячий італійський темперамент. З середини ХХ століття починається успішне сходження до світової модного Олімпу з любов'ю простих городян і визнанням зірок.
Філософія бренду ― творіння парфумерії, яка бездоганно доповнить класичний образ, створить особливий настрій і подарує свободу. Доступний шик в інтерпретації Cerruti ― це аромати, ідеально поєднуються з природним запахом шкіри.
Перші аромати були випущені в 1978 році і принесли успіх і популярність торговому дому. Секрет успіху елементарний ― максимальна якість у з'єднанні зі сміливими ідеями. Кожен парфум бренду володіє власним, яскравим і сильним характером. Парфумерні лінії є оригінальними, запам'ятовуються і неординарними. Cerruti формує власний стиль, для якого притаманне прагнення підкреслювати природну красу людини. Подібний підхід забезпечує успіх парфумерії бренду протягом багатьох років.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner