Кошик
484 відгуків
Наша компания в InstagramПриглашаем!
Парфуми в Києві для Вас
+380 (50) 600-15-68
+380 (98) 511-19-11
+380 (63) 688-20-42

Жіноча парфумерія від Beyonce

Парфумерний бренд Beyonce – це одна з найуспішніших торгових марок останнього десятиліття. Незважаючи на те, що перший аромат під цим ім'ям вийшов лише в минулому році, парфумерія Beyonce вже була розпродана мільйонами флаконів.

Бренд Beyonce є результатом плідної співпраці та взаємодії популярної американської співачки Бейонсе Жизель Ноулз (Beyonce Giselle Knowles) і однієї з найбільших міжнародних косметичних компаній Coty Beauty.

Його стрімкий успіх критики парфумерного світу пояснюють різними причинами - від демократичною вартості продукції до дійсно неповторних ароматичних композицій.

 

Перший аромат під брендом Beyonce – «Heat» був створений в 2009,однак у продаж він вступив тільки в лютому 2010 року. Дебютувавши в універмазі macy's в Нью-Йорку, парфум Heat від Beyonce месяцом пізніше з'явився на полицях всіх провідних парфумерних магазинів світу. На підтримку власного аромату Бейонсе Ноулз навіть записала кавер-версію свого хіта «Fever», спочатку написаного в 2003 році для фільму з її участю «Боротьба зі спокусами». За приблизними оцінками експертів вже в перший місяць рекламної кампанії шанувальниками її творчості і звичайними покупцями було куплено більше мільйона одиниць товару, що збільшило стан талановитої співачки і, мабуть, не менш талановитого парфумера не менш ніж на 3 мільйони американських доларів. В цілому ж за рік виручка від продажу «Heat» по всьому світу повинна була перевищити позначку в 100 мільйонів доларів.

Також зверніть увагу на парфумерію від Britney Spears.

Стійкі, шлейфные аромати тут!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner