Кошик
480 відгуків
Наша компания в InstagramПриглашаем!
Парфуми в Києві для Вас
+380 (50) 600-15-68
+380 (98) 511-19-11
+380 (63) 688-20-42

Жіноча парфумерія від Les Parfums de Rosine

Торговий дім Les Parfums de Rosine був створений у 1911 році у Франції. Les Parfums de Rosine-це лучний бренд з трояндою! Модельєр Поль Пуаре, засновник дому, назвав бренд в честь своєї старшої дочки. Саме Поль був тією людиною, який зміг поєднати парфумерію і моду, перетворивши аромати у важливу частину іміджу, образу життя людини.
У 1991 році, талановитий парфумер Марі-Елен-Ружон відродив стару компанію Les Parfums de Rosine. Сьогодні торговий дім успішно випускає селективну парфумерію, яка відповідає найвищому класу. Відмінна риса бренду полягає в тому, що в його ароматах завжди присутній нота троянд різноманітних сортів, починаючи з болгарської, травневої, закінчуючи дамаськими трояндами, трояндами з Непалу. Кожен аромат Les Parfums de Rosine містить натуральні, а тому стійкі і корисні, ефірні масла.
Бренд доповнив колекцію парфумерії ароматичної продукцією – ніжним кремом для душу, запашним милом, і навіть парфумованими свічками для дому. Серед парфумів Les Parfums de Rosine неважко знайти щось улюблене і особливе, кожен поціновувач прекрасного буде задоволений вітіюватого красою та унікальністю цих композицій.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner