Кошик
484 відгуків
Наша компания в InstagramПриглашаем!
Парфуми в Києві для Вас
+380 (50) 600-15-68
+380 (98) 511-19-11
+380 (63) 688-20-42

«Спасибі тому, хто придумав чоловічий парфум. Так приємно на секундочку зійти з розуму»

«Спасибі тому, хто придумав чоловічий парфум. Так приємно на секундочку зійти з розуму»

💼👞Діловий стиль-в сучасному світі діловий чоловік є одиним з найбільш поширених типажів. Його головними якостями зазвичай є витримка, амбіційність, сконцентрованість і цілеспрямованість. Таким чоловікам під стати відмінно підійдуть трав'яні і деревні відтінки з нотками кедра, сандалового дерева і кедру.

🕺🏻Мачо-до типажу мачо належать сексуальні чоловіки, які мають норовливий характер і завжди чарівні. В їхніх венах тече справжня горюча суміш, а тіло складено, без перебільшення, ідеально. Для цього типу характерні парфуми в яких використовуються ефірні масла, амбра і пачулі.

👩🎤Творча особистість-щирі, загадкові і непередбачувані. Творчі натури можуть занурюватися в себе і при цьому не втрачати особливий шарм. Це філософи, художники, чуттєві музиканти, неповторні актори. Життя для них - це непросто низка подій, тут важлива кожна дрібниця і деталь. Для чоловіків характерні теплі запахи з непередбачуваними відтінками.

👖👟Спортивний стиль-парфумерія для чоловіків такого типу має бути одночасно ефективною і стриманою. Спортивні аромати створені для активних представників людства. Спортивні чоловіки хочуть бути на вершині і відчувати адреналін в крові. Спортивний парфум має тонкий і свіжий цитрусовий або ж морський аромат.

👕🥾Сорочка-хлопець-їм на все наплювати, але вони ніколи не залишать тебе в біді. Їх потерті джинси і косуха відмінно поєднуються зі старим, але вірним байком. Такі чоловіки не так прості, як здаються на перший погляд. Їх романтичність зводить всіх дівчат з розуму, а привабливість і сексапільність - невід'ємна частина їхнього способу.

🎩Класика-цих чоловіків неспроста називають джентльменами. Вони неймовірно галантні і знають своє місце в суспільстві. Їх виправка, інтелект і підібраний зі смаком костюм відразу говорять про статус в суспільстві і ставлення до життя. Благородство і честь понад усе! Класичні аромати чуттєві й привабливі.

‼️Чоловіки, будьте завжди яскравими та чарівними! А, допоможемо вам у виборі, пишіть в директ-не соромтеся.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner