Кошик
479 відгуків
Наша компания в InstagramПриглашаем!
Парфуми в Києві для Вас
+380 (50) 600-15-68
+380 (98) 511-19-11
+380 (63) 688-20-42

8 ПАРФУМЕРНИХ ТЕРМІНІВ, ЯКІ СОРОМНО НЕ ЗНАТИ

8 ПАРФУМЕРНИХ ТЕРМІНІВ, ЯКІ СОРОМНО НЕ ЗНАТИ
Як і виноробство, парфумерія надзвичайно багата різними термінами:

🔹️«Sillage»
Це гарне французьке слово вимовляється як «сияж» і буквально означає шлейф аромату.

🔹️Ноти – це різні «запахи», які укладені у флаконі парфуму. Як правило, кожен аромат містить три типи нот – ключових складових так званої ольфакторной піраміди: головні (або верхні), серце (середні) і базові ноти.

🔹️«Drydown»
Це слово характеризує фінальне звучання аромату – коли з моменту його нанесення пройшло вже досить багато часу («dry»), і він поступово «заспокоюється» на шкірі («down»), причому завжди по-різному.
Навіть стосовно одного і того ж парфуму драй даун завжди індивідуальний і залежить від фізіологічних особливостей людини і його «особистого» запаху.

🔹️Акорд – фундаментальний термін парфумерії. В середньому, в ароматі один акорд складають від трьох до чотирьох різних нот. Саме з ним парфумери намагаються працювати особливо ретельно і не пускають своє творіння у виробництво.

🔹️Тональність у парфумерії – це акценти або присмаки, які видає аромат.

🔹️Показник якості аромату – це його глибина. Якісний парфум проводить вас по трьом типам нот – від верхніх до базових. І чим цікавіше переходи від однієї до іншої, тим вище показник майстерності розробив його парфумера. З вашим ароматом ви повинні відправитися в даний подорож, багате відчуттями, алюзіями і спогадами.

🔹️Концентрація парфумів визначає силу і стійкість аромату.Самим високим показником концентрації володіє parfum – від 15 до 30 відсотків змісту парфумованих масел. Слідом за ним розташовуються eau de parfum (15-20%), eau de toilette (5-15%) і eau de cologne (2-4%). Чим вище показник концентрація аромату, тим яскравіше і довше він буде розкриватися і триматися на вашій шкірі.

🔹️Абсолю – це всього лише густий екстракт, який добувають з квітів і рослин. Його відмінна риса – висока концентрація ароматичних масел, без яких парфумер у своїй копіткої і розрахованої до ноток роботі рідко обходиться.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner