Кошик
484 відгуків
Наша компания в InstagramПриглашаем!
Парфуми в Києві для Вас
+380 (50) 600-15-68
+380 (98) 511-19-11
+380 (63) 688-20-42

Що таке феромони і як вони діють?

Що таке феромони і як вони діють?

Що таке феромони і як вони діють в природі?

 

Це дуже цікаве питання в сучасній науці. Саме слово перекладається з грецької – «несу» і «збуджую». Так назвали виділяються тваринами продукти секреції, ці продукти налагоджують комунікацію на молекулярному рівні між різностатевими особинами. Вони змінюють поведінку, фізіологічний та емоційний стан представників іншої статі. Феромони синтезуються і виділяються деякими рослинами.

У минулому столітті всі вчені вважали, що людина вже не може виробляти феромони. Давно було відомо, що виділення тваринами феромонів визначають поведінку всіх ссавців. Продукти секреції виробляються всіма живими істотами, проте в перебігу еволюції людські істоти цю функцію втратили. Тоді прийшла черга науковців, вони відтворили це природне диво в штучному виконанні. Вони виробили нову парфумерну продукцію - косметику та парфумерію з додаванням продуктів секреції.

На сьогодні феромони - це єдиний засіб зближення різностатевих людей. Продукти секреції випаровуються в повітрі і на підсвідомості цілеспрямовано впливають на людину, вони пробуджують інтерес до іншої статі і викликають до нього сексуальне бажання. В людських відносинах слух і зір давно стали найважливішими факторами. Феромони впливають на сприйняття зсередини, визначають наші сексуальні і любовні переваги, роблячи вираження любов з першого погляду, а з першого запаху в головну аксіому відносин.
Після випаровування аромат феромона потрапляє на VNO – спеціальні рецептори, які знаходяться в носі. VNO пов'язані прямо з областю мозку, який керує виробленням статевих гормонів і контролює сексуальну поведінку людини. Рецептори VNO передають в мозок інформацію навіть про появу мікродози феромонів.

«Афродізіаки» або так звані статеві феромони знаходять, розпізнають і приваблюють протилежну стать, формують статеву поведінку. Вони залежать від типу, вибірково впливають на чоловіка або жінку.

 

 

Пориньте у світ любові і пристрасті!

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner