Кошик
435 відгуків
Наша компания в InstagramПриглашаем!
Парфуми в Києві для Вас
+380 (50) 600-15-68
+380 (98) 511-19-11
+380 (63) 688-20-42

Чому люди користуються парфумерією?

Чому люди користуються парфумерією?

Чарівне і магічне дію!

 

Вперше ароматичні речовини (масла) природного походження з рослин зробили жителі давнього Єгипту. Витягнуті пахучі олії застосовувалися при проведенні релігійних обрядів і ритуалів, особливо при бальзамуванні. Застосовувалися ароматичні масла і в терапії, в косметиці. Донині арабська парфумерія є унікальним і вражаючим явищем у світі ароматів. Наприклад, нішеві парфуми з арабського Близького Сходу є найскладнішими серед сучасних аналогів.

Слово парфумерія перекладається з латини як «крізь запах». За визначенням парфумерія є набором компонентів, які застосовуються в цілях ароматизації. Вироби парфумерії, як правило, випускаються в рідкому стані. В якості розчинника масла використовують чистий спирт, спиртову суміш з водою, діпропіленгліколь. При виробництві парфум використовуються натуральні ароматичні речовини – ефірні масла, і компоненти штучного походження – ароматизатори синтетичних речовин, наприклад, ванилаль.

Турбота про своє образі.


Люди застосовують ароматичні масла вже більше шести тисяч років. Зараз це необхідна умова формування стилю сучасної людини. Чоловік або жінка, які піклуються про своє образі, підходять до вибору ароматів серйозно і вдумливо, так як парфумерія супроводжує ним протягом усього життя.

Парфумерія може творити дива: вона розкриває стан душі, наділяє людину вишуканістю і сексуальністю, створює образ єдиності і неповторності душі.

Людство вже не може уявити своє життя без парфумів, у тому числі без туалетних духів. Туалетна вода, парфумована вода, одеколон, дезодорант і освіжувачі повітря стали невід'ємним атрибутом нашого повсякденного життя.

Ми не уявляємо життя без запашного мила, без ароматного шампуню, гелю для душу і т. п. Ароматичні масла використовуються при масажі, в так званій аромотерапії. Можна використовувати їх, наприклад, у різних кремах. Вийде вишукана і приваблива шампунь, піна для ванн, якщо додати до них ароматний запах. Використовуються масла при виготовленні різних масок, як освіжувач повітря, аромати масел відлякують комах.

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner